RoStyleMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumul RoStyleMt2!
 
AcasaSitePortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Zenyx

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Zenyx
Vizitator




Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Pentru Panda    Reclamatie Zenyx - Pagina 2 EmptyVin Noi 25, 2011 1:58 pm

Panda ai probleme baiete iti platesc spitalizarea ce mai vrei ??? cancell sa apucat cand a avut gm..canda inainte ca nu stiu el na mai jucat inainte....Contul Onyx era al meu si a intrat cum am zis si un prieten...!! nu mai stau cu tine la discutii ca vad ca de o zi nu rezolv nimic cu tine zic una tu imi zici alta..fac ceva tu intelegi altceva ..zic ceva tot asa..:-@ ..deja nu mai are rost farao si ce ai devenit asa stresat pe mess??? : DAMI MA BAN HAI DAMI MUTE CAT VREI ....mai usor ia un calmant ..ceva ...deci faza ca iai zis lu kNox sa iasa de pe cs si sa scrie ce ai vrut tu crezi ca e cv sau ca ai rezolvat ceva .... pe mine nu ma intereseaza nici de tine nici de butter..dar tu cum naiba zici ceva amintesteti ca miai promis ca nu mai facem duele daca te bat si recunosti cas mai bun ca tine....si ai zis DA ..team batut si a inceput sa zici ''mda am lag..'' sau alte aberatii...si asa ai facut mereu cu mn la faze de astea..si de aici a inceput totul pentru ca te oftici prea tare ..si faci orice sa intorci vorba si sa gasesti o scuza..ca sa nu creada lumea ca tu esti mai slab..atata timp nu tiam mai zis nimic doar pentru ca xXHeadXx s-a bagat pentru tine...dar tu deja intregi masura..ma iei ''ma tu ce comentezi la deea? '' parca as fi ultime jeg de pe lume ...doar pentru ca tu ai reusit sa o manipulezi pe Butter ...si intri pe contul ei..iti scoti mute si faci ce mai faci tu....crezi ca iti merge cu toata lumea ?? din nefericire NU... Pana si asa zisul tau prieten Leonidas ...mia spus atunci cand ma rugat sa nu te mai bag in seama ca tu esti asa de felul tau mai prost..si ofticos...Dar na tu nu crezi nimic sau orice ai face faci din ce am zis eu acum sa se intoarca impotriva mea doar ca tu sa ai dreptate ..eu am constatat la tine ca daca cineva te bate la ceva tu innebunesti pe loc non-stop o sa stai si o sa faci iteme doar ca lumea sa vada ca esti cel mai bun..si asta iti face un defect ENORM ..devii foarte enervat si ofticos..si cand ceva daca te bate cnv si nuti convine atata stii : Leo te roog eu vino oleaca ma bate unu..!! sau Xtremme hai umpic pe metin ..help me...!! pana acum Xtremme sa luminat si a vazut ce fel de persoana esti tu...un mare ...sa nu zic cum sa cine stie ce perla mai scoti tu...gandeste lipede ma ..nu totul se rezuma la a fi cel mai bun un campion fara prieteni...crezi ca Xtremme sau IuLy te mai suporta doar umpic ?? dupa ce si.au dat seama ce fel de persoana esti ? crede.ma miau zis de 1000000 ori ...NU TE MAI SUPORTA ...si nu este doar parerea lor...SPER CA POATE INTELEGI CEVA DIN ASTA...P.S. Ultimul comentariu' al meu ..te las sa vorbesti aiurea cat vrei tu...chiar nu ma mai intereseaza ...am stat si mam gandit daca e vreo persoana ca tine asa de ..... si nu am gasit pe nimeni inafara de tine..........................PACE santa geek rendeer jocolor queen king albino farao sunny Basketball cheers bom drunken Sleep affraid confused bounce
Sus In jos
MotanuXX
Vizitator




Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Inca ceva...   Reclamatie Zenyx - Pagina 2 EmptyVin Noi 25, 2011 2:13 pm

Tu tot timpul ai avut iteme de pe site,ce te tot plangi atata de alti GM?Vezi cum esti nesimtit?Poate ca ai donat acum cum a zis blondu, dar pana acum ai avut ce iteme ai vrut fara sa dai vre*un ban,dar tot tu esti cu gura mare...normal nu ar trebui sa te invinuiesc pentru ceea ce faci acum, inteleg ca ai varsta aia care o ai si nu prea gandesti, dar scuza-ma, tu esti prea batut in cap:|
Sus In jos
MsS
User
User
MsS


Mesaje : 16
Data de inscriere : 20/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Tg Mures

Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx - Pagina 2 EmptySam Noi 26, 2011 12:27 am

eu tot timpu am avut iteme de pe site ? ce am de pe site o posedata si atat alea le-am castigat nu ca voi Neutral motanu sti bine care ii adevarul cu conturile alea si cica nu ti-o dat nici 1 item mod Neutral armura aia de lvl 9 sau cat era cu pietre de gm 1000% sabie etc de unde o aveai Neutral? zenyx gg laudate ca ma bati cu iteme perfecte facute de tine si motanu ai uitat ca mi-ai aratat ce set ai care il avea zenyx pe contu lui mic k3nny si i-am dat pm la zenyx: " ce set frumos perfect ai si si cu alea am facut 5-4 da m-ai batut tu dar cu seturi dinalea perfecte" si o zis" ca ala nu ii set de pe k3nny ca o facut seturile alea pt motanu". bine ma pot sa i-au ban Neutral nu prea imi pasa ca svr s-a umplut de modati eu astept rr cand zenyx nu o sa mai aiba comanda sunny modate si cica l-am chemat pe kNox de pe cs kNox o zis ca se reapuca de svr si s-o uitat si el acolo si dupa rr vreau sa va vad cnad nu o sa va mai puteti face iteme " perfecte" de pe gm ^_^.
p.s: sgm sau zenyx puteti sa imi dati ban pe svr asta am aratat ce pot fara seturi facute de gm sunny sincer am zis ca leo m-a umple de iteme dar am glm vroiam doar sa va speriu unpik pt ca zenyx ma tot tinea in kill si tot imi da mute degeaba pe svr si nici nu vb cu el pe svr cu messu sau altele din ca te am inteles conteaza cum vb pe svr
Sus In jos
xXHeadXx
Vizitator




Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: xXHeadXx   Reclamatie Zenyx - Pagina 2 EmptySam Noi 26, 2011 12:38 am

Ma ce tot faceti gura cu mss ca are modate de pe site voi macar stiti de unde le are ? ... nu Butter sau altu eu i tot dau modate si o sai dai in continuare asa ca taceti drq din gura ca deja devine enervant chestia asta cu modatele Smile sal aud mai pe 1 ca comenteaza !
Sus In jos
Zenyx
Vizitator




Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx - Pagina 2 EmptySam Noi 26, 2011 1:01 am

CE MA KILL ? ESTI BATUT IN CAP ? CE MA KILL AM DAT LA BASCA CAND GLUMEAM CU HEAD SAU ALTCEVA..DAR GANDESTI ?? CE MA...HEAD CHIAR DACA TU IAI DAT ITEME LU' PANDA SAU DE UNDE AVEA EL ITEME ...MA TOT AVEA CUM A ZIS SI MOTANUXXL...MEREU A AVUT DE LA TINE SAU DE LA ALTCINEVA ITEME DE PE SITE SAU CEVA SI TOT SA PLANS SI ARE CEL MAI MARE NOROC CA TU TE MAI BAGI PENTRU EL...TU SI KIARA DACA NU ERATI VOI SI NUL BAGATI IN SEAMA POATE PANA ACUM ISI DADEA SEAMA CE FEL DE JEG POATE FI EL .....DAR CE MA ?? FAZA CU CANCEL Smile) CA ARE ITM MOD .INAINTE SA FIE GM..TIAI LUAT TZEAPA TEAM PRINS CU MATZA IN SAC ..CA EL NA JUCAT INAINTE SA FIE GM...SI ACUM DE CE NU MAI ZICI NIMIC DE CANCELL ??? CA NU MAI AI CE MINTI ? cherry cherry cherry cherry
Sus In jos
MotanuXX
Vizitator




Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Esti prost ma?   Reclamatie Zenyx - Pagina 2 EmptySam Noi 26, 2011 1:31 am

MsS,ti-am explicat ca nu am avut mod de la zenyx,ce nu intelegi?Nu poti gandi macar o data?Cum ai tu iteme de la leonidas asa am si eu de la altii.
Armura de care zici tu am explicat in plm mai sus, ca zenyx nu stia ca eu am armura aia, el mai facea iteme si le punea in depozitu` de pe contul care mi l-a dat mie la inceput,inainte sa fie GM..deasemenea el habar n-avea ca stiu parola la depozit:| pentru ca pur si simplu el pune aceeasi parola la depozit peste tot.Mi-a si zis sa nu intru pe site sa schimb parola la depozit ca se supara rau...cand a aflat ca eu pot deschide depozitu` si i s-a plans astia ca eu am "modate" (pentru unii toate itemele sunt modate) s-a suparat si nu a mai vorbit cu mine cateva zile, daia nici nu am mai intrat un timp.

Astept sa citeasca blondu sau kero, ca aia nu sunt batuti in cap ca tine, copil obsedat de metin.
Sus In jos
MsS
User
User
MsS


Mesaje : 16
Data de inscriere : 20/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Tg Mures

Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx - Pagina 2 EmptySam Noi 26, 2011 4:17 am

zenyx usor ca faci spume cum adik cancel nu a jucat inainte sa fie el gm Neutral ai uitat sau nu m-ai sti cum sa minti si ai uitat cum imi dadeai kill pe muntele sohan auzi sa stiu si eu tu ai dat iteme la tot Evolution ca sa nu am ivb cu mn nu ? lol! lol! da ma recunosc m-am ofticat ca voi aveti gura asa mare cu " te bate motanuxxl " te bate nush cine nush ce dar fara itemelee facute de gm nush ce faceatii motanuxxl dc mi-o zis zenyx ca setu ala care mi l-ai aratat map2 nu era a lui de pe k3nny si ti lo facut tie sa bati Neutral?
Sus In jos
kNox
User
User



Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/08/2011

Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx - Pagina 2 EmptySam Noi 26, 2011 6:59 am

xtremme vezi ca maicata e gravida cu mine asa ca taci sau te ft in gura si pe tine Wink tiam dat destroy ca meriti mwia dreq . daca sufeream asa cum zici tu lua si zenyx dar zenyx na luat pt ca na facut nimic ilegal acolo la cs. Wink Nuj ce tot va certati ca nijte... va ascundeti dupa deget lol! tot sv stie ca zenyx da iteme ce dreq tot incercati sa va ascundeti .. Smile) iar majoritatea ati facut off-topic . aici era vorba despre zenyx si voi ati dato in altele ... Wink)
Sus In jos
Zenyx
Vizitator




Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx - Pagina 2 EmptySam Noi 26, 2011 8:58 am

Tot Evolution ?? maaaa cap de pluta in primu' rand xBiiaa avea modate de la cobrafifi (iubitasu) ..ca el sa lasat ..motanuxxl ? visezi dublu tu crezi ca numai pe mine ma are ca amic pe mt ?? are ma de la altii si stiu si de la cine dar nu dau acum nume la tot debilu' daca vrea kero sau altcv ii zic da nu la toti ofticosii .._)_ ..=)))) deci tot evolution insemna Eu xAnaa MotanuXXL si xBiiaa
ca doar astia av Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad eau itm ..(eu si biia mod )...in rest ana si motanu nu aveau dar ce sa va zic maa ? knox ..tu ce ? ca teo rugat kun fu gay panda sa vii sa te bagi in seama _)_[/i] ..[/b][/b]
Sus In jos
Zenyx
Vizitator




Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx - Pagina 2 EmptySam Noi 26, 2011 8:59 am

kNox daca ai ceva cu Xtremme vorbiti pe mess sau altundeva !!! nu aici ca sa vada lumea ca stii sa scrii
Sus In jos
Xtremme
Vizitator




Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: SUGE PULA KNOXX   Reclamatie Zenyx - Pagina 2 EmptySam Noi 26, 2011 9:02 am

xtremme vezi ca maicata e gravida cu mine asa ca taci sau te ft in gura si pe tine tiam dat destroy ca meriti mwia dreq . daca sufeream asa cum zici tu lua si zenyx dar zenyx na luat pt ca na facut nimic ilegal acolo la cs. Nuj ce tot va certati ca nijte... va ascundeti dupa deget tot sv stie ca zenyx da iteme ce dreq tot incercati sa va ascundeti .. ) iar majoritatea ati facut off-topic . aici era vorba despre zenyx si voi ati dato in altele ... )




SA IMI BAG PULA IN MORTII TAI DE COCALAR TI`E NICI SPERMA NU TIA DAT SI TE GANDESTI LA COPII MANCAMIAI TOATA PULA SI TU SI CURVA AIA DE MATA... TU DE PE SV ESTI CEL MAI PROST...Neutral ASA CA TACI IN MORTII MATII CA VINE CURVA AIA DE MATA LA MN SI`I DAU SI PENTRU TINE MA MUIE ACUTA cheers cheers cheers cheers SUGEA`MEAI PULA DE CURVA BANALA....






EU: cheers KNOX: elephant
Sus In jos
[GM]k3r0s3x
Moderator
Moderator



Mesaje : 4
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 31

Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx - Pagina 2 EmptySam Noi 26, 2011 9:25 am

Topic Inchis deja dam in tiganie
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Reclamatie Zenyx
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Reclamatie h0rlz0n
» Reclamatie bindeer
» [Reclamatie] Kiiiaraa
» Reclamatie loveBOYlove
» Reclamatie Modati...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoStyleMt2 :: Administrare Comunitate :: Reclamatii-
Mergi direct la: