RoStyleMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumul RoStyleMt2!
 
AcasaSitePortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Zenyx

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
MsS
User
User
MsS


Mesaje : 16
Data de inscriere : 20/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Tg Mures

Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx EmptyJoi Noi 24, 2011 10:07 am

Reclamatie facuta de Panda(MsS)
sa incepem cu inceputul zenyx azi s-a luat de deea pt ca cica " a dat iteme" la tot svr.In caz ca sa intreaba 1 sgm deea a dat iteme la fratele sau si mie lvl si grad atat . Vreau sa m-ai zis ca i-am dat pm la zenyx si uitati:
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img842/3737/mc2011112520412809.png&via=mupload&newlp=1
dupa asta am luat mute Surprised deci nu l-am injurat nu am zis nimik rau si mute.
sa vedeti ce comportament are zenyx:
-aici injura alt gm... http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img502/3056/mc2011103111260257.png&via=mupload&newlp=1
-cum injura de pe contul mic http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img100/1396/mc2011110613174319.png&via=mupload&newlp=1
-cum injura de pe gm pe un plahttp://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img580/8008/mc2011103018033083.png&via=mupload&newlp=1yer:
-si aici ce iteme avea perfectul facute de zenyx, am facut poza doar la arma si vreau sa precizez ca fratele sau MotanuXXL avea seturi full perfecte facute de el http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img191/5627/mc2011110722371444.png&via=mupload&newlp=1
Sus In jos
Zenyx
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Pentru Panda   Reclamatie Zenyx EmptyJoi Noi 24, 2011 11:59 am

In primul rand...[GM]Butter.... nu a dat numa' la ''fratiorul'' ei..itm ...a bugat un player lv 0..si mute aminteste'ti cand s-a bagat Leonidas pentru tine si nu tiam dat mute pentru toate ce ai facut...si [GM]Butter..ce face ? scoate mute cand vrea ea ? daca e iubitata ..:-j O sa picatii in joos afro afro afro Paceeeee \m/
Sus In jos
happy944
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: de la xXHeadXx   Reclamatie Zenyx EmptyJoi Noi 24, 2011 11:59 am

nu mi se pare corect cu reclamtiia dar infiine Smile
Sus In jos
MsS
User
User
MsS


Mesaje : 16
Data de inscriere : 20/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Tg Mures

Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 5:49 am

deci fi atent =) ce am facut in pm-u pe care ti l-am dat eu meritam mute ? + ca dupa mi l-a scos si iar mi-ai dat + ca uitate cum injuri tu + ca ai injurat si gm + ca tu la cn ai dat iteme motanu cancell iuly motanu ,si la tot evolution + ca mereu cand esti map1 stai pe liber all day
Sus In jos
happy944
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: xXHeadXx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 6:16 am

degeaba facetii voi2 reclamtii ca nu o sa vo ieie nimeni in considerare Smile oriqm sunteti 2 ......
Sus In jos
kNox
User
User



Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/08/2011

Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 6:30 am

Tare mult imi place de Zenyx asta.. Wink) Face ce vrea si il doare fix in miel Smile) Injura da mute , lv 0 iteme modate , iteme gm
Insa e ceva care'l strica.. Cred ca nu prea are creier :-? ...Cum sa cada tot ma acel GM in jos cand tu recunosti prin fapte ca esti un stricat ? Smile)
Zenyxe iti propun ceva .. dar sa numai spui la nimeni ok ?Smile) Dami si mie 2 3 modate ca si asa ai dat la juma de sv.. si dau Edit la post :>
Pace


Ultima editare efectuata de catre kNox in Vin Noi 25, 2011 7:18 am, editata de 1 ori
Sus In jos
xXHeadXx
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: xXHeadXx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 6:42 am

ma pla ce teo chemat mss sa faci reclamatii ma dute pe cs sau united copil prost ..
Sus In jos
NesQuiCk
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 7:14 am

Zenyx De Unde Are Toata Breasla Evolution Moduri???...Nu Cred k xBiiia a DonaT.....bagiii la toti vrajelii in cap sa numai vorbeasca cu Panda(mss)...si ca el sa fie banat...dar daca panda ia ban am dovada la cn`e ai dat moduri;)
Sus In jos
Zenyx
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 7:37 am

maa ganditi umpic : cica am dat iteme lu cancell maaa Neutral cancel e gm...gandesti ? ...in plus care tot Evolution ...cum a zis head ..knox stanga imprejur si la cs tata...panda tu ce vrei ? teai smecherit iubitata e gm ..ce crezi ca esti mare si tare.. _)_ pace _)_
Sus In jos
Xtremme
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: LOL??? Panda a turbat   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 7:51 am

Thoamne zenyx eu cred ca lu panda i sa urat cu binele el se foloseste de LittleShamy... ca sa te manipuleze eu as zice sa ii dea ban pe ip Wink donez sa ia ban pe ip daca e nevoie
Sus In jos
Xtremme
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: LoL????   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 7:54 am

A si in plus MsS e doar un copil care se foloseste de naivitatea altora ce sa ii cerem.... daca LittleShamy nu era GM va garantez ca el era cu PufuleteRoz 100% asa ca ce sa ii cerem PLZ BAN MsS pe ip.... am sustinatori care cred acelasi lucru deci nu sunt singur
Sus In jos
Xtremme
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Zenyx the best !   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 7:57 am

NesQuiCk Suferi De unde drq are tot evolution mod =))? EVOLUTION NUMAI EXISTA COCALAR ACUT !
Sus In jos
Xtremme
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Ce sa spun despre kNox   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 7:59 am

Un mare retard kNox .... ce sa`i cer pe cs i`am zis ca e nebun si ma trezesc cu Destroy acest copil nici nu are drept sa comenteze ceva la adresa lui Zenyx nu e chiar asa cum il crezi tu copil facut in punga si aruncat la gunoi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Xtremme
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: A si inca ceva   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 8:03 am

A si inca ceva Zenyx nu da iteme asa de capu lui asa ca un retardat precum MsS nare ce cauta pe un sv cu gm asa de tari vb de toti gm`i de la k3r0 pana la blondu161 sau altii... ma rog eu imi zic doar parerea si ca MsS ar merita ban pe ip si sa se duca drq pe mario sau sa se apuce de MINECRAFT i se potriveste si acolo numa prosti ca el
Sus In jos
vladone45
User
User



Mesaje : 1
Data de inscriere : 03/08/2011

Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: IuLy   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 8:21 am

Deci Prietene sa incepem cu inceputul : 1. tu de obicei esti tare in gura deci o meriti
2. ai dovezi ca is facute de zenyx acele itm ?? "Perfecte"=)))
3. ai o ciuda in tine de nu mai poti
4. daca erai un player care nu se lua de toata lumea "buna" nu zicea nimeni nimic



Nu vezi lumea vrea sa doneze ca sa iei ban pe ip =))) deci e clar esti urat de tot metinu Smile asa ca:) Ceauless
IuLyy;)
Sus In jos
xXHeadXx
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: xXHeadXx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 8:24 am

zenyx ai o parte de adevar in care zici ca panda a primit moduri dar nus deacord cu banul pt ca nu merita .....e putin mai copil dar e de trb a da si knox imi cer scuze pt ce tiam sps mai devreme bft tuturor de pe rostyle sper sa nul uitati pe care va tereorizat Smile) toata mapa 2 zile va pup pe toti :*:*
Sus In jos
[GM]blondu161
Moderator
Moderator
[GM]blondu161


Mesaje : 24
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 30
Localizare : iasi

Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 8:45 am

1 la mana Panda a donat la mine pentru iteme
2 la mana soarta celor 2 Gm va fi in mana la SGM
Sus In jos
[GM]k3r0s3x
Moderator
Moderator



Mesaje : 4
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 31

Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 8:55 am

Voi verifica eu ce iteme s'au dat si daca aflu ca zenyx a abuzat de gm voi lua masuri si e valabil si pt mss care intra pe gm'ul prietenei sale care intra scoate block_chat da lvl 0 ceea ce nu e permis si e valabil pentru ambii Gm'i
Sus In jos
xXHeadXx
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: xXHeadXx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 9:45 am

ma zenyx,google,gaboru etc astia care sunt gm multi iau itm moca si sa nu aud ca numai zenyx si butter a luat gm pt ca sunt o gramda Smile
Sus In jos
MsS
User
User
MsS


Mesaje : 16
Data de inscriere : 20/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Tg Mures

Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 9:55 am

deci :
1. la mana eu nu am luat nici un item mod de la BUTTERFLY PT CA ea nu are comanda de iteme mod.
2. la mana eu intru pe gm recunosc dar intru sa vad ce iteme are optiuni de joc totusi nu am dat kick la nimeni mute am dat la cnv recunosc dar pt injuratura, voi ziceti ca little a dat iteme voi ganditi a dat iteme doar ei pe conturile ei si la fratele ei un amarat de arc pe langa ce mio dat mie iti garantez eu ca ii le-am dat inapoi + ca Zenyx tu la Onyx ai uitat ce seturi perfecte i-ai facut
3. Xtreme tu usor cu spamu ca poti lua ban Smile)
a da zenyx ce ai impotriva ca mio dat 1 arc sau nush ce tu la anna cate i-ai dat asa ca te rog nu te lua de deea ca ea nu sta tot timpu map1 pe liber ,nu face iteme la prieteni, a da si deea nu are comanda sa faca iteme mod Neutral si sa stiti tot ce am primit de la ea i-am dat inapoi voua doar va e ciuda pentru ca nu aveti ce sa imi faceti Neutral zenyx ce faceai tu ca sa ma bati sti bine Smile) sa nu uitam ce armura frumoasa i-ai dat la onyx cu pietre de gm tot acolo perfect ^_^ a da + ca si aici ai limbajul ala sti tu care incercati sa va abtineti ca nu sunteti pe svr sa injurati
si inainte sa fie cancel gm nu era full mod de la tine ?Neutral
Sus In jos
xXHeadXx
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: xXHeadXx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 10:47 am

asa sa va lamuresc cu modatele alea care nici nu le vad rostu de a face atata haz de necaz ,mss are modatele de la fostu meu ninja Leonidas pe care mam oferit eu sa i le dau si nimeni alticineva singura chestie care io dato Butter la mss este un arc amarat de 120 restu modatelor are de la mine si singurul care merita tras la raspundere sunt eu.
Sus In jos
Zenyx
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 11:20 am

Pentru ce ziceti atata "nu a dat itm mod lu panda '' ...???? am zis eu " maa butter da itm mod ..si onyx cei cu el ma ? e contul meu acela si a intrat si un prieten ? ce e asa o tragedie ? zi si mie sa nu mor prost..
Sus In jos
jolie
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 12:07 pm

Unora le place sa-i jigneasca, sa-i raneasca pe altii si sa-i judece pentru anumite aspecte din viata lor. Parerea mea este ca fac o mare greseala. Primul, nimeni nu este perfect, toti avem greseli, defecte fie ca se vad fie ca nu. Nu ar trebui sa-l judecati asa aspru. El a donat o suma considerabila pentru acel grad de gm fie ca va convine fie ca nu ! nu e treaba voastra;)
p.s. imi permit sa nu citez persoanele in cauza Smile
Sus In jos
MsS
User
User
MsS


Mesaje : 16
Data de inscriere : 20/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Tg Mures

Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 12:22 pm

zenyx fara suparare dar nu sti cum sa te scoti cu onyx Neutral sti bine ca pe contu ala juca motanuxxl + ca tu jucai pe k3nny si trb sa iti zic din nou ca butterfly NU POATE FACE ITEME MODATE si tot nu mi-ai raspuns la intrebare cancel de unde avea iteme modate inainte sa fie gm?
Sus In jos
MotanuXX
Vizitator




Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Mss=copil prost crescut,needucat   Reclamatie Zenyx EmptyVin Noi 25, 2011 1:56 pm

Ma copil de 12 ani(MsS)...Eu nici macar nu am facut cont pe acest server,am primit cont de la zenyx ca eu aveam probleme cu net-ul cand am vrut sa intru,motanuxxl,onyx erau caractere facute pe contul lui ZENYX(nu acelasi pe care e si caracterul [GM]Zenyx)!Itemele ce le facea el,le baga la depozit fara sa stie ca eu am pass de la depozit(am ghicit-o pur si simplu,ca avea aceeasi parola ca pe alt server),cand a aflat ce iteme am eu mi-a zis sa i le dau neaparat inapoi si asa am facut.
Acum sa revenim la iteme modate ce mi-a dat mie...deci ma omule, eu pana acum nu am avut iteme mod de la zenyx,am avut iteme de la niste prieteni,iti spun in pm cine mi-a dat si iti poate confirma si ei in joc,plus ca zenyx nu are de mult acces la ala de facut modate si stiu la ce perioada te referi tu;)
Pentru kerosex si blondu: NU AM AVUT ITEME MOD DE LA ZENYX, MsS a vorbit aiurea doar din invidie daia nesimtita, daca intereseaza pe kero sau pe blondu de la cine aveam mod,sa imi dea pm in joc apoi sa intrebe pe respectivii de la care am primit iteme mod si va confirma;).Inca un exemplu ca zenyx nu abuzeaza de gm: Eu am primit ban(aiurea) pe MotanuXXL, nu i-am cerut lu` zenyx sa il scoata(nici nu stiu daca are comanda),nu i-am cerut sa vorbeasca sa mi-l scoata si nici el nu s-a oferit sa mi-l scoata(ar fi abuzat de comenzi),am primit ban chat si zenyx nu mi l-a scos(iar nu a abuzat)
Acum sa revenim la Butterfly...din cate stiu un gm nu are voie sa dea parola de la cont la NIMENI,ea de ce a dat?Cica mss: " sa vad ce optiuni are si nu stiu ce",pai daca ar face toti gm-ii asa?Neutral Oricum,motiv de copil.
Apropo,MsS de ce nu are ban ?Tot voi ati zis ca nimeni nu are voie cu iteme modate daca nu a donat, ati dat si ban cand s-a intamplat asa...el are iteme de la leonidas,deci implicit nu a donat,dar are iteme mod:|

Zenyx de cand a luat gm,e cel mai activ dintre toti gm-ii si inafara de acest copil, nu s-a plans nimeni de el.Oricum dupa Anul Nou am de gand sa iau si eu gm,atunci o sa zica mss ca tot zenyx mi-a dat gm=))

MsS tu ai fost mereu un disperat,un ingamfat si un nesimtit,esti prea mic sa realizezi lucrul asta,pacat ca alti oameni vad altceva in tine:(
Aaa,si mai stii faza din map2?Mi-ai zis in pm ca o sa ia gm leonidas si " sa vezi ce ma umple de iteme",asta nu o mai spui puiule?Vezi cum te roade invidia pustiule?Mai bine strange tu bani din alocatia aia amarata si ia gm sa nu mai fii asa invidios:*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Zenyx Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Zenyx   Reclamatie Zenyx Empty

Sus In jos
 
Reclamatie Zenyx
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatie h0rlz0n
» Reclamatie bindeer
» [Reclamatie] Kiiiaraa
» Reclamatie loveBOYlove
» Reclamatie Modati...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoStyleMt2 :: Administrare Comunitate :: Reclamatii-
Mergi direct la: