RoStyleMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumul RoStyleMt2!
 
AcasaSitePortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie DurexForSex

In jos 
AutorMesaj
MsS
User
User
MsS


Mesaje : 16
Data de inscriere : 20/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Tg Mures

Reclamatie DurexForSex Empty
MesajSubiect: Reclamatie DurexForSex   Reclamatie DurexForSex EmptySam Sept 24, 2011 9:19 am

Deci fiti atenti DurexForSex vs Shnoob din cate am obs sefu de la Shnnob se intelege bine cu Allstars si dintrun motiv se lasa omorat si statea fara iteme pe el
Dovada:http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img10/2848/mc2011092521145282.png&via=mupload&newlp=1
am martor si pe denisa intrebatio daca vreti era langa mn

in poza se vede cel din Shnoob si cum au dat ei war.

daca nu merge poza 1 gm sa imi dea id lui sa ii dau poza pe mess...
Sus In jos
Xtreme
Vizitator




Reclamatie DurexForSex Empty
MesajSubiect: REEEEEEEEEEEE   Reclamatie DurexForSex EmptySam Sept 24, 2011 9:29 am

mah frate eu sunt XtremeNinja da si eu nustiam ca ala e pr cu cine ai zis tu si nici cobrafifi da si ala e cam aiurit omu ala din shnoob pentru ca zicea pe chat goodbay Rostyyyyle asa zicea LOL si daca nu ma credeti intrebati pe toti din breasla noastra ca am spus sa nu mai dea in el Wink pale
Sus In jos
MsS
User
User
MsS


Mesaje : 16
Data de inscriere : 20/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Tg Mures

Reclamatie DurexForSex Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DurexForSex   Reclamatie DurexForSex EmptySam Sept 24, 2011 9:48 am

am vb cu cobrafifi si o zis ca nu o avut nici o legatura ca Allstarss o zis sa dea war cu ei ar trb ca cel din Shnnob si Allstarss sa ia ban/lvl 1 sau care ii pedeapsa ceilalti din Durex nu au gresit cu nimica
Sus In jos
 
Reclamatie DurexForSex
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie h0rlz0n
» Reclamatie Zenyx
» Reclamatie bindeer
» [Reclamatie] Kiiiaraa
» Reclamatie loveBOYlove

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoStyleMt2 :: Administrare Comunitate :: Reclamatii-
Mergi direct la: