RoStyleMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumul RoStyleMt2!
 
AcasaSitePortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Trade Bug ExoticTouch

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Scorpion2011
User
User



Mesaje : 2
Data de inscriere : 01/01/2012

Trade Bug ExoticTouch Empty
MesajSubiect: Trade Bug ExoticTouch   Trade Bug ExoticTouch EmptyDum Ian 01, 2012 10:26 am

Numele Celui Reclamat: ExoticTouch
Motiv: Ma tine in trade BUG
Dovada: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/600/tradebug.png/
Apropo trebuie sa precizez ca am iesit si mai ma tinut odata in trade bug si eu normal fiind nervos am folosit un limbaj vulgar ...
Sus In jos
rooney15
User
User



Mesaje : 3
Data de inscriere : 04/12/2011

Trade Bug ExoticTouch Empty
MesajSubiect: Re: Trade Bug ExoticTouch   Trade Bug ExoticTouch EmptyDum Ian 01, 2012 10:37 am

Din Cate Stiiu Eu Trade E Ilegal In Dt:D Asa Ca Potii Sa Tipii Sii Sa Urlii Ca Ursu;)....Dar Citeste Tot Regulamentu Poate Aflii sii Tw Detalii
Sus In jos
Scorpion2011
User
User



Mesaje : 2
Data de inscriere : 01/01/2012

Trade Bug ExoticTouch Empty
MesajSubiect: Re : Trade Bug ExoticTouch   Trade Bug ExoticTouch EmptyDum Ian 01, 2012 10:52 am

Rooney , se pare ca tu sti doar fotbal .
Uite daca e nevoie sa iti citesc Wink sau sa iti scriu o s-o fac !

Te rugam sa tii cont intodeauna de faptul ca nu ai voie sa insulti alti jucatori. Amenintarile, spam-ul, mesajele ofensatoare sau insultele catre ceilalti jucatori se pedepsesc cu banarea contului din joc. Daca esti insultat, amenintat sau primesti mesaje nedorite de la un alt jucator, te rugam sa contactezi Game Master-ul responsabil.Blocarea unui player prin metoda "Negociaza" in trimpul gameplay-ului se va pedepsii cu Banarea contului la 3 astfel de abateri!
Asadar eu am patit-o doar de 2 ori ... Daca nu ma credeti este treaba voastra daca viitoare o sa fac VIDEO...
Apropo este legal sa se tine un player in trade bug ???
Intrebarea aceasta este valabila pentru toata lumea !
Chiar daca nu e voie in DT sau in alte parti ale metinului .. Este voie in map 1 ?? sa ma tina asa de 2 ori !
Sus In jos
Adi
User
User



Mesaje : 17
Data de inscriere : 03/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Trade Bug ExoticTouch Empty
MesajSubiect: Re: Trade Bug ExoticTouch   Trade Bug ExoticTouch EmptyDum Ian 01, 2012 11:38 am

Neutral Doamne ma...A zis SGM Blondu ca e ilegal doar in Dt. Regulile alea care le-ai zis uh sunt vechi Neutral acele reguli sunt de la inceputul jocului.Si ma t-ie lene sa astepti pana te teleporteaza in oras :|Faci crize de nervi 3-5 minute...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Trade Bug ExoticTouch Empty
MesajSubiect: Re: Trade Bug ExoticTouch   Trade Bug ExoticTouch Empty

Sus In jos
 
Trade Bug ExoticTouch
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Trade

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoStyleMt2 :: Administrare Comunitate :: Reclamatii-
Mergi direct la: