RoStyleMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumul RoStyleMt2!
 
AcasaSitePortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Limbaj neadecvat !

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
kNox
User
User



Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/08/2011

Limbaj neadecvat !  Empty
MesajSubiect: Limbaj neadecvat !    Limbaj neadecvat !  EmptyLun Dec 12, 2011 8:13 am

Un urmatoarele poze vor aparea doi playeri care folosesc un limbaj foarte urat ! Smile Unul dintre ei , OneTheOne , care a injurat de vreo 3 ori pentru faptul ca lam omorat . Al doilea player este NiNjAby care a iesit si el in poze . Nu stiu motivul pentru care a injurat sau daca a fost o gluma .
https://s1115.photobucket.com/albums/k550/knoxy2/?action=view¤t=1212_075934.jpg

https://s1115.photobucket.com/albums/k550/knoxy2/?action=view¤t=1212_075942.jpg

https://s1115.photobucket.com/albums/k550/knoxy2/?action=view¤t=1212_080008.jpg
Sus In jos
Stelistu
User
User



Mesaje : 1
Data de inscriere : 11/12/2011

Limbaj neadecvat !  Empty
MesajSubiect: A fost o gluma totul , adik ciuda !    Limbaj neadecvat !  EmptyLun Dec 12, 2011 9:39 am

Ma totusi e adevarat ce e in poza , adik ce e in poze nu e fals . Dar la nervii .. cum e nu vi s-a intamplat niciiodata , nu? Si Blondule , a fost un war .. inainte sa intri tu . Si la nervii ca am pierdut .. nush ce naiba parca imi venea sa rup tastatura Smile) , la cate stunuri am luat . Neutral
Sus In jos
kNox
User
User



Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/08/2011

Limbaj neadecvat !  Empty
MesajSubiect: Re: Limbaj neadecvat !    Limbaj neadecvat !  EmptyMier Dec 14, 2011 8:37 am

stelistule esti paralel cu topicul .. Smile ia sa ma apuc sa te injur?Smile nu faci poze?
Sus In jos
cipry
User
User



Mesaje : 1
Data de inscriere : 03/09/2011

Limbaj neadecvat !  Empty
MesajSubiect: Re: Limbaj neadecvat !    Limbaj neadecvat !  EmptyMier Dec 14, 2011 12:50 pm

Nu inteleg... pt ce a primit Aby ban? Macar ati observat ca a zis IN GLUMA ce a spus si mai mult chiar dak a injurat NU SE DA BAN se da block chat. Asa k lasati ciuda asta si scoatei ban-ul;)
Sus In jos
Adi
User
User



Mesaje : 17
Data de inscriere : 03/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Limbaj neadecvat !  Empty
MesajSubiect: Re: Limbaj neadecvat !    Limbaj neadecvat !  EmptyMier Dec 21, 2011 11:32 am

Aby demult trb sa aiba ban...pe mne ma injura ca in codru cand ii dadeam reflexie si nu ziceam la nimeni.
Si nu cred ca numa o data a injurat...injura intotdeauna de nervi...ca a inceput sa creada ca este cel mai bun din metin2 rostyle
Sus In jos
[GM]blondu161
Moderator
Moderator
[GM]blondu161


Mesaje : 24
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 30
Localizare : iasi

Limbaj neadecvat !  Empty
MesajSubiect: Re: Limbaj neadecvat !    Limbaj neadecvat !  EmptyJoi Dec 22, 2011 1:42 pm

A luat ban stati linistiti.Si dupa rr nu isi va primi itemele pentru care o donat, ca sa se invete minte!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Limbaj neadecvat !  Empty
MesajSubiect: Re: Limbaj neadecvat !    Limbaj neadecvat !  Empty

Sus In jos
 
Limbaj neadecvat !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoStyleMt2 :: Administrare Comunitate :: Reclamatii-
Mergi direct la: