RoStyleMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumul RoStyleMt2!
 
AcasaSitePortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Numarul de playeri in scadere...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Adi
User
User



Mesaje : 17
Data de inscriere : 03/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Numarul de playeri in scadere... Empty
MesajSubiect: Numarul de playeri in scadere...   Numarul de playeri in scadere... EmptySam Dec 03, 2011 12:52 pm

Dupa cum am vazut in ultimele saptamani, playeri scad...Cand am inceput eu,erau 2-4 modati iar playeri erau chiar in numar de 100.Cum bine va dati seama modatii sunt niste playeri care au donat bani reali pentru a deveni cei mai buni din joc.Numarul modatilor este in crestere si numarul playeri-lor normali este in scadere deodarece acesti modati devin foarte gelosi pe ceilalti modati mai puternici iar din aceasta cauza ei doneaza mai multi bani iar numarul playeri-lor scad...Si eu sunt un modat dar am minte sa nu dau in playeri normali fara modate.
Sus In jos
Adi
User
User



Mesaje : 17
Data de inscriere : 03/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Numarul de playeri in scadere... Empty
MesajSubiect: Re: Numarul de playeri in scadere...   Numarul de playeri in scadere... EmptySam Dec 03, 2011 12:55 pm

Iar dupa restartul serverului se va vedea ce experienta adevarata au toti playeri...Nu cu modate si alte chesti.
Sus In jos
Skizo
Vizitator




Numarul de playeri in scadere... Empty
MesajSubiect: Re: Numarul de playeri in scadere...   Numarul de playeri in scadere... EmptyDum Dec 04, 2011 12:45 am

Oo Da!! Adi ai Dat De cateva ori in plaiery fara modate;) Dar lasa.....o sa vedem Dupa Rr care stie sa joace cu adevarat metin ma refer la dueluri.....va asigur ca dupa rr o sa fie peste 100 de playery pentru ca se va reduce numarul de modatii;)
Sus In jos
[GM]blondu161
Moderator
Moderator
[GM]blondu161


Mesaje : 24
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 30
Localizare : iasi

Numarul de playeri in scadere... Empty
MesajSubiect: Re: Numarul de playeri in scadere...   Numarul de playeri in scadere... EmptyJoi Dec 08, 2011 10:55 am

Va fi total schimbat serv dupa rr toata lumea o sa fie egala
Sus In jos
Continut sponsorizat





Numarul de playeri in scadere... Empty
MesajSubiect: Re: Numarul de playeri in scadere...   Numarul de playeri in scadere... Empty

Sus In jos
 
Numarul de playeri in scadere...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoStyleMt2 :: Administrare Comunitate :: Reclamatii-
Mergi direct la: